کنترل لوازم برقی با خط تلفن (3 کاناله)

این پروژه نسخه ای دیگر از پروژه کنترل وسایل الکتریکی از طریق تلفن است با این تفاوت که دارای سه خروجی بوده و می توان به وسیله آن سه وسیله برقی را کنترل کرد. برای تنظیم ساعت از کیپد 4*3 استفاده شده و برای نمایش حالت رله ها و ساعت از LCD کاراکتری 16*2 استفاده شده است. میکروکنترلر استفاده شده ATmega16 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته است.

tel-sw-3ch-2

روش کار مدار به این صورت است که ابتدا مدار را به خط تلفن وصل کرده و سپس با یک خط تلفن دیگر یا موبایل به شماره ای که دستگاه به آن متصل است تماس گرفته شود، بعد از چند بوق آزاد دستگاه با یک بیپ ممتد اعلام می کند که رمز را وارد کنید، رمز را با شماره گیری از روی تلفن تماس گیرنده وارد کرده و سپس شما می‌توانید با شماره گیری عدد 1 رله یک را فعال، با شماره گیری عدد 2 رله دو را فعال و با شماره گیری عدد 3 رله سه را فعال نمایید و برای غیر فعال کردن رله های 1 تا 3 به ترتیب اعداد 4 تا 6 را شماره گیری نمایید. بعد از پایان کار با وارد کردن شماره * از ارتباط قطع می‌شوید.

پنل خرید سخت افزار ، سورس و فایل

هر دستگاه مونتاژ شده: 625000 تومان
برنامه کامل و شماتیک: 135000 تومان
هزینه فایل PCB پروژه: 85000 تومان
آداپتور مخصوص پروژه: 45000 تومان

سفارش پروژه سفارش پروژه با تغییرات

به همراه دستگاه مونتاژ شده، شماتیک و برنامه دمو، توضیحات برنامه دمو و عملکرد قطعات ارائه میگردد.
برنامه دمو: برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه کامل حذف شده تا از کپی برداری دستگاه جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه دانشجویی مناسب است. شما می توانید برنامه کامل را به صورت مجزا، خریداری نمایید.

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

حتما ببینید

سنجش گرد و غبار به همراه نمایشگر رنگی

در این پروژه آموزشی سنسور گرد و غبار DSM501 به همراه نمایشگر TFT رنگی لمسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *