کنترل وسایل برقی با خط تلفن (یک کاناله)

0

در این ساعت از EEng.IR یک پروژه که می تواند وسایل الکتریکی را از طریق خط تلفن کنترل کند قرار داده شده است، این پروژه با میکروکنترلر ATmega16 ساخته شده و دارای خروجی رله برای اتصال به وسایل برقی می باشد، همچنین دارای کیبرد برای تنظیم ساعت و LCD کاراکتری 2*16 برای نمایش حالت رله و ساعت می باشد. برنامه این پروژه به زبان بیسیک نوشته شده است.

tel-sw-2

روش کار مدار به این صورت است که ابتدا مدار را به خط تلفن وصل کرده و بعد با یک خط تلفن دیگر یا موبایل به شماره ای که مدار به آن متصل است تماس میگیرم. بعد از چند بوق آزاد، مدار با یک بیپ ممتد اعلام می کند که رمز را وارد کنید، رمز را با شماره گیری از روی تلفن وارد کرده و بعد از آن شما می توانید با شماره گیری 1 خروجی را فعال و با شماره گیری 3 خروجی را غیر فعال (خاموش) کنید. بعد از پایان کار شما با وارد کردن شماره صفر از ارتباط قطع می شوید.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

[purchase_link id=”2232″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply