کنترل لوازم برقی با خط تلفن (3 کاناله)

0

این پروژه نسخه ای دیگر از پروژه کنترل وسایل الکتریکی از طریق تلفن است با این تفاوت که دارای سه خروجی بوده و می توان به وسیله آن سه وسیله برقی را کنترل کرد. برای تنظیم ساعت از کیپد 4*3 استفاده شده و برای نمایش حالت رله ها و ساعت از LCD کاراکتری 16*2 استفاده شده است. میکروکنترلر استفاده شده ATmega16 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته است.

tel-sw-3ch-2

روش کار مدار به این صورت است که ابتدا مدار را به خط تلفن وصل کرده و سپس با یک خط تلفن دیگر یا موبایل به شماره ای که دستگاه به آن متصل است تماس گرفته شود، بعد از چند بوق آزاد دستگاه با یک بیپ ممتد اعلام می کند که رمز را وارد کنید، رمز را با شماره گیری از روی تلفن تماس گیرنده وارد کرده و سپس شما می‌توانید با شماره گیری عدد 1 رله یک را فعال، با شماره گیری عدد 2 رله دو را فعال و با شماره گیری عدد 3 رله سه را فعال نمایید و برای غیر فعال کردن رله های 1 تا 3 به ترتیب اعداد 4 تا 6 را شماره گیری نمایید. بعد از پایان کار با وارد کردن شماره * از ارتباط قطع می‌شوید.


 پنل خرید سخت افزار مونتاژ شده

پنل زیر شامل دستگاه مونتاژ شده آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + توضیحات برنامه دمو و عملکرد قطعات می باشد

[purchase_link id=”2091″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

پنل خرید سورس و فایل ها 

پنل زیر شامل کلیه فایل های مورد نیاز برای مونتاژ و ساخت می باشد، فایل ها 6 الی 24 ساعت بعد از پرداخت ارسال خواهند شد

[purchase_link id=”5708″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

پنل خرید اقلام مورد نیاز 

پنل زیر شامل اقلام مورد نیاز برای راه اندازی و استفاده از دستگاه می باشد

[purchase_link id=”5710″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو که در پنل خرید سخت افزار به آن اشاره شده است، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری دستگاه جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را در پنل خرید سورس و فایل ها، خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت و مونتاژ پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply