ولتمتر DC با قابلیت ارسال پیامک

این پروژه یک ولتمتر DC دقیق 0 تا 5 ولت با دقت 0.1 ولت می باشد، برای اندازه گیری ولتاژ از مبدل آنالوگ به دیجیتال میکروکنترلر استفاده شده است. این ولتمتر قادر است طبق زمانبندی که کاربر انجام می دهد گزارش هایی از مقدار ولتاژ اندازه گیری شده را به دو شماره ذخیره شده در سیمکارت پیامک کند. همچنین قادر است در ازای دریافت پیامک خاص، مقدار ولتاژ را در جواب به شماره درخواست کننده پیامک کند. برای نمایش اطلاعات از LCD کاراکتری 2*16 استفاده شده و برای ارسال و دریافت پیامک از ماژول SIM900 استفاده شده است. همچنین میکروکنترلر بکاربرده شده ATmega8 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است.

بعد از اتصال آداپتور به دستگاه و روشن کردن آن، با نمایش اطلاعات کار شروع شده و سپس مودم GSM راه اندازی می شود. در مرحله بعد و در حالت عادی، به صورت مداوم میزان ولتاژ ورودی در سطر اول LCD و وضعیت دوره زمانی و زمان باقی مانده در سطر دوم LCD نمایش داده خواهد شد. برای ارتباط و کنترل دستگاه به صورت پیامکی باید ابتدا رمز به دستگاه پیامک شود (رمز پیشفرض 12345 می باشد) سپس دستگاه در جواب صحت رمز ورودی را برای کاربر پیامک خواهد کرد. از این پس کاربر می تواند با ارسال دستورات پیامکی خاص دستگاه را کنترل کند که شامل دریافت گزارش، تغییر دوره زمانی ارسال گزارش خودکار، تغییر رمز دستگاه، استعلام شارژ سیمکارت و شارژ کردن سیمکارت می باشد.


 پنل خرید سخت افزار مونتاژ شده

پنل زیر شامل دستگاه مونتاژ شده آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + توضیحات برنامه دمو و عملکرد قطعات می باشد

برای خرید کلیک کنید

 

پنل خرید سورس و فایل ها 

پنل زیر شامل کلیه فایل های مورد نیاز برای مونتاژ و ساخت می باشد، فایل ها 6 الی 24 ساعت بعد از پرداخت ارسال خواهند شد

برای خرید کلیک کنید

 

پنل خرید اقلام مورد نیاز 

پنل زیر شامل اقلام مورد نیاز برای راه اندازی و استفاده از دستگاه می باشد

برای خرید کلیک کنید

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو که در پنل خرید سخت افزار به آن اشاره شده است، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری دستگاه جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را در پنل خرید سورس و فایل ها، خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت و مونتاژ پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.

حتما ببینید

سنجش گرد و غبار به همراه نمایشگر رنگی

در این پروژه آموزشی سنسور گرد و غبار DSM501 به همراه نمایشگر TFT رنگی لمسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *