شمارش ضربان قلب یا تعداد نبض با ارسال پیامک

0

این پروژه نسخه ای دیگر از سری مدارات شمارش ضربان قلب یا تعداد نبض با سنسور مادون قرمز می باشد با این تفاوت که این بار برای شمارش در مدت زمان مشخص از تایمر/کانتر میکروکنترلر استفاده شده است. این نبض شمار قابلیت ارسال ضربان شمرده شده را توسط ماژول SIM900 به صورت پیامک دارد. لازم به ذکر است که جهت افزایش دقت، انگشتی (سنسورها) به خارج از مدار انتقال داده شده اند. محل قرار گیری ماژول ارسال اس ام اس SIM900 و سوکت سیمکارت در زیر برد طراحی شده است. میکروکنترلر استفاده شده ATmega8 می باشد و برنامه به زبان سی در کامپایلر کدویژن نوشته شده است.

ECG-SIM900A2-2

ECG-SIM900A2-3

روش کار مدار بدین صورت است که بعد از اتصال منبع تغذیه و روشن شدن LED های مربوطه، دستگاه بعد از خواندن و نمایش اولین شماره ذخیره شده در سیمکارت، از کاربر می خواهد که برای شمردن ضربان قلب میکروسوئیچ را فشرده و انگشت را در انگشتی قرار دهد. در این صورت دستگاه در مدت زمان 15 ثانیه مقدار ضربان قلب را شمرده و بعد از محاسباتی ساده مقدار شمارش را در یک دقیقه تخمین می زند. سپس اطلاعات حاوی تعداد نبض شمرده شده را به اولین شماره ای که در سیمکارت ذخیره شده است ارسال می کند. در تمامی مراحل اندازه گیری، دستگاه با پخش آلارم موقعیت را اعلام می کند.


 پنل خرید سخت افزار مونتاژ شده

پنل زیر شامل دستگاه مونتاژ شده آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + توضیحات برنامه دمو و عملکرد قطعات می باشد

[purchase_link id=”4131″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

پنل خرید سورس و فایل ها 

پنل زیر شامل کلیه فایل های مورد نیاز برای مونتاژ و ساخت می باشد، فایل ها 6 الی 24 ساعت بعد از پرداخت ارسال خواهند شد

[purchase_link id=”6039″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

پنل خرید اقلام مورد نیاز 

پنل زیر شامل اقلام مورد نیاز برای راه اندازی و استفاده از دستگاه می باشد

[purchase_link id=”6041″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو که در پنل خرید سخت افزار به آن اشاره شده است، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری دستگاه جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را در پنل خرید سورس و فایل ها، خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت و مونتاژ پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply