دماسنج و رطوبت سنج با سون سگمنت های بزرگ

0

این پروژه یک دماسنج و رطوبت سنج با سنسور DHT22 می‌باشد. برای نمایش میزان دما و رطوبت از 5 عدد سون سگمنت بزرگ 7*5 سانتی 9 ولتی استفاده شده است. سه عدد میکروسوئیچ برای کالیبره کردن سنسور و تنظیم خروجی رله‌ها بکاربرده شده است. میکروکنترلر استفاده شده ATmega8 می‌باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است.

th-dht22-big-7seg-2

در عکس فوق عبارت P24 مریوط به دمای مثبت 24 درجه می باشد و در صورت اندازه گیری دمای منفی عبارت P به عبارت – تغییر پیدا می کند. با تنظیم دستگاه در دما و رطوبت مورد نظر می‌توان خروجی رله‌ها را که به طور مثال به هیتر و یا فن و یا المنت متصل شده را کنترل نمود تا محیط در یک دما و رطوبت ثابت قرار گیرد. از این دستگاه می‌توان در دستگاه‌های جوجه کشی، سالن‌های پرورش قارچ و گلخانه‌ها استفاده نمود. لازم به ذکر است که تمامی مقادیر از جمله کالیبره سنسور و مقدار تنظیمی حد مجاز در حافظه میکروکنترلر باقی می مانند و با قطع برق نیز از بین نمی روند.


 پنل خرید سخت افزار مونتاژ شده 

پنل زیر شامل دستگاه مونتاژ شده آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + توضیحات برنامه دمو و عملکرد قطعات می باشد

[purchase_link id=”5012″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

پنل خرید سورس و فایل ها 

پنل زیر شامل کلیه فایل های مورد نیاز برای مونتاژ و ساخت می باشد، فایل ها 6 الی 24 ساعت بعد از پرداخت ارسال خواهند شد

[purchase_link id=”5286″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

پنل خرید اقلام مورد نیاز 

پنل زیر شامل اقلام مورد نیاز برای راه اندازی و استفاده از دستگاه می باشد

[purchase_link id=”5290″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو که در پنل خرید سخت افزار به آن اشاره شده است، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری دستگاه جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را در پنل خرید سورس و فایل ها، خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت و مونتاژ پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply