پروژه الکترونیک - پروژه های الکترونیک

پروگرامر STK300 بسازیم!

آموزش ساخت پروگرامر ساده ولی کاملا عملی برای میکروکنترلرهای AVR که از پروتکل ISP پشتیبانی می کند قرار داده شده است. نام این نوع پروگرامر STK300 می باشد که قادر است بیشتر میکروکنترلرهای AVR موجود را برنامه ریزی کند. تراشه بافر HD74HC244 برای تقویت جریان و محافظت از پورت چاپگر کامپیوتر استفاده شده است.

برای استفاده از این مدار باید هر شش خروجی مدار را دقیقا به پایه های مشخص شده میکروکنترلر وصل کرد، برای پیدا کردن پایه های مورد نظر می توانید به دیتاشیت میکروکنترلرها مراجعه کنید.
توجه کنید که برای تامین تغذیه مورد نیاز 5 ولت شما نیاز به منبع ولتاژ خارجی دارید، ولی بهترین راه این است که تغذیه مدار را از پورت USB سیستم بگیرید.


 خرید آنلاین پروژه 

دستگاه ساخته شده در داخل کاور پرینتر با نیم متر کابل فلت با تغذیه USB + ارسال توضیحات به ایمیل شما

برای خرید کلیک کنید

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.

حتما ببینید

سنجش گرد و غبار به همراه نمایشگر رنگی

در این پروژه آموزشی سنسور گرد و غبار DSM501 به همراه نمایشگر TFT رنگی لمسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *