Wave Player با AVR

این پروژه قادر به پخش فایل های صوتی Wave با فرمت F22.050KHz-8bit-Mono از روی مموری کارت های MicroSD می باشد. برای نمایش اطلاعات پخش از یک LCD کاراکتری 2*16 استفاده شده است. محل سوکت کارت حافظه در زیر برد تعبیه شده است و برای حرکت بین آهنگ ها، توقف و از سرگیری آهنگ از چهار عدد میکروسوئیچ استفاده شده است. میکروکنترلر استفاده شده ATmega8 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است.

بعد از اتصال آداپتور به مدار، دستگاه کارت حافظه را شناسایی کرده و بعد از مدت کوتاهی آهنگ پخش خواهد شد. در طول پخش آهنگ می توانید برای پخش از اول از میکروسوئیچ F و برای توقف و از سرگیری پخش از میکروسوئیچ P و برای جلو رفتن آهنگ از میکروسوئیچ < و برای به عقب برگشتن آهنگ از میکروسوئیچ > استفاده کنید.
این پروژه از نوع FAT16 یا FAT DEFAULT پشتیبانی می‌کند و طرز کار آن بدین صورت است که در ابتدا باید مموری را format نموده، سپس فایلهای Wave با فرمت F22.050KHz-8bit-Mono را در مموری کپی کرده و مموری را در مدار قرار دهید، ترتیب این عملیات بسیار مهم است در غیر این صورت مموری توسط دستگاه شناسایی نخواهد شد.

پنل خرید سخت افزار ، سورس و فایل

هر دستگاه مونتاژ شده: 455000 تومان *به همراه کارت حافظه 4 گیگابایت MicroSD*
برنامه کامل و شماتیک: 85000 تومان
هزینه فایل PCB پروژه: 55000 تومان
آداپتور مخصوص پروژه: 35000 تومان

سفارش پروژه سفارش پروژه با تغییرات

به همراه دستگاه مونتاژ شده، شماتیک و برنامه دمو، توضیحات برنامه دمو و عملکرد قطعات ارائه میگردد.
برنامه دمو: برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه کامل حذف شده تا از کپی برداری دستگاه جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه دانشجویی مناسب است. شما می توانید برنامه کامل را به صورت مجزا، خریداری نمایید.

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

حتما ببینید

سنجش گرد و غبار به همراه نمایشگر رنگی

در این پروژه آموزشی سنسور گرد و غبار DSM501 به همراه نمایشگر TFT رنگی لمسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *