نبض شمار بی سیم (GSM) با ارسال مختصات GPS

چند وقتیست که از ارائه آخرین پروژه نبض شمار می گذرد، این پروژه گام های فراتری را در این زمینه طی کرده است. این دستگاه یک پروژه نبض شمار یا ضربان سنج قلب با ارسال مختصات GPS به صورت پیامک است. در این پروژه برای دستیابی به موقعیت جغرافیایی و ارسال پیامک از ماژول SIM908 بهره گرفته شده و برای هرچه کوچکتر شدن ابعاد مدار از طراحی PCB به صورت دولایه استفاده شده است. میکروکنترلر استفاده شده ATmega8 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است. آنتن استفاده شده برای قسمت GPS از نوع آنتن های SMD می باشد.

ECG_GPS_GSM2

ECG_GPS_GSM3

نحوه عملکرد پروژه به این صورت است که بعد از اتصال منبع تغذیه به مدار و بعد از تاخیر چند ثانیه ای LED روشن شدن مدار را اعلام می کند، سپس با گذاشتن یکی از انگشتان در محل مربوطه نبض شمرده می شود و شمارش نبض با چشمک زدن LED نمایان می شود. دستگاه به صورت خودکار بعد از یک دقیقه شمارش را متوقف کرده و مختصات GPS را جستجو می کند و بعد از یافتن موقعیت جغرافیایی اطلاعات را به شماره موبایلی که در برنامه آن وارد شده ارسال می کند.

پنل خرید سخت افزار ، سورس و فایل

هر دستگاه مونتاژ شده: 785000 تومان
برنامه کامل و شماتیک: 175000 تومان
هزینه فایل PCB پروژه: 85000 تومان
آداپتور مخصوص پروژه: 35000 تومان

سفارش پروژه سفارش پروژه با تغییرات

به همراه دستگاه مونتاژ شده، شماتیک و برنامه دمو، توضیحات برنامه دمو و عملکرد قطعات ارائه میگردد.
برنامه دمو: برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه کامل حذف شده تا از کپی برداری دستگاه جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه دانشجویی مناسب است. شما می توانید برنامه کامل را به صورت مجزا، خریداری نمایید.

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

حتما ببینید

سنجش گرد و غبار به همراه نمایشگر رنگی

در این پروژه آموزشی سنسور گرد و غبار DSM501 به همراه نمایشگر TFT رنگی لمسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *