پروژه الکترونیک - پروژه های الکترونیک

مدار فلاشر سه کانال با IRF540

جهت افکت دادن به تابلو های ثابت نیاز به مدارهای فلاشر می باشد که بسته به کاربرد و طراحی تابلوهای ثابت از یک کانال تا کانالهای بیشتری مورد نیاز است. این فلاشر دارای سه کانال می باشد و چون از ماسفت (MOSFET) استفاده شده است جریان کمتری برای تحریک مورد نیاز است و بدین وسیله جریان مصرفی مدار فلاشر کمتر از نوع ترانزیستوری خواهد بود و مهمتر از آن تا میزان 3 آمپر می توان از هرکانال عبور داد بدون اینکه تلفات حرارتی بالایی داشته باشد و این یعنی مصرف توان پایین تر و راندمان بهتر. این مدار دارای یک سوئیچ برای حالت افکت و حالت روشن ماندن فلاشر است. میکروکنترلر استفاده شده ATmega8 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است.

LED-FLASHER-3CH-IRF54-2

این مدار فلاشر دارای افکت های گوناگون از جمله: رفت و برگشت از راست به چپ و برعکس – کم نور و پرنور – فلاش هر کانال و تمامی کانال ها – کم نور شدن همه کانال ها و حرکت پر نور تک کانال بین آنها و چند افکت جذاب دیگر… لازم به ذکر است که ولتاژ تغذیه مدار 12 ولت می باشد.

پنل خرید سخت افزار ، سورس و فایل

هر دستگاه مونتاژ شده: 125000 تومان
برنامه کامل و شماتیک: 35000 تومان
هزینه فایل PCB پروژه: 25000 تومان
آداپتور مخصوص پروژه: 55000 تومان

سفارش پروژه سفارش پروژه با تغییرات

به همراه دستگاه مونتاژ شده، شماتیک و برنامه دمو، توضیحات برنامه دمو و عملکرد قطعات ارائه میگردد.
برنامه دمو: برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه کامل حذف شده تا از کپی برداری دستگاه جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه دانشجویی مناسب است. شما می توانید برنامه کامل را به صورت مجزا، خریداری نمایید.

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *