پروژه الکترونیک - پروژه های الکترونیک

دماسنج و رطوبت سنج با سنسور DHT22 و صفحه لمسی

بعد از طراحی و ساخت پروژه دماسنج و رطوبت سنج با سنسور DHT11 و انجام آزمایش های گوناگون و دریافت نتایج مطلوب روی آن پروژه، اکنون نوبت آن رسیده تا پروژه دماسنج و رطوبت سنجی دقیق تر ، سریعتر ، صنعتی تر و در عین حال زیباتر از پروژه قبل را طراحی و به مراحل ساخت برسانیم. پروژه دماسنج و رطوبت سنج با سنسور DHT22 یا همان سنسور AM2302 از یک LCD گرافیکی 128*64 جهت نمایش مقدار دما و رطوبت سنس شده و ساعت استفاده می کند و برای تنظیم سنسور (کالیبره کردن) و تنظیم خروجی (رله ها) و همچنین تنظیم ساعت دستگاه از صفحه لمسی (تاچ) استفاده شده است، همچنین محیط این پروژه به دو صورت انگلیسی و فارسی طراحی شده تا محیطی زیبا و کاربردی تر فراهم آید. میکروکنترلر استفاده شده ATmega32 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است.

T&H-by-DHT22-Touch2

با تنظیم دستگاه در دما و رطوبت مورد نظر می توان خروجی رله ها را که به طور مثال به هیتر و یا فن و یا المنت متصل شده را کنترل نمود تا محیط در یک دما و رطوبت ثابت قرار گیرد. از این دستگاه می توان در دستگاه های جوجه کشی، سالن های پرورش قارچ و گلخانه ها استفاده نمود.

پنل خرید سخت افزار ، سورس و فایل

هر دستگاه مونتاژ شده: تماس بگیرید
برنامه کامل و شماتیک: 245000 تومان
هزینه فایل PCB پروژه: 65000 تومان

سفارش پروژه سفارش پروژه با تغییرات

به همراه دستگاه مونتاژ شده، شماتیک و برنامه دمو، توضیحات برنامه دمو و عملکرد قطعات ارائه میگردد.
برنامه دمو: برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه کامل حذف شده تا از کپی برداری دستگاه جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه دانشجویی مناسب است. شما می توانید برنامه کامل را به صورت مجزا، خریداری نمایید.

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

حتما ببینید

سنجش گرد و غبار به همراه نمایشگر رنگی

در این پروژه آموزشی سنسور گرد و غبار DSM501 به همراه نمایشگر TFT رنگی لمسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *