پروژه الکترونیک - پروژه های الکترونیک

Wave Player حرفه ای با صفحه لمسی

این پروژه ورژن جدید Wave Player موجود در سایت با امکان جستجو و انتخاب فایل می باشد، در این پروژه از سیستم فایل AVR-DOS بسکام و صفحه Touch به عنوان ورودی بهره گرفته شده است. این نسخه از پروژه که به صورت رایگان در سایت قرار داده شده کامل نیست. میکروکنترلر استفاده شده ATmega64 می باشد که یک میکروکنترلر SMD است، LCD گرافیکی بکار برده شده دارای ابعاد 128*64 هستش.

در این پروژه به راحتی می توانید فایل مورد نظر را که در دایرکتوری Root مموری قرار گرفته است انتخاب کرده و آن را Pause / Play و Reset نمایید. این سیستم شبیه یک کامپیوتر کوچک می باشد که از FAT16 و FAT32 پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که این پروژه با بسکام Full نوشته شده و برای استفاده های تجاری بایستی License آن را تهیه کنید. این پروژه فقط فایل های Wave با فرمت F22.050KHz-8bit-Mono را Play می کند.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

برای خرید کلیک کنید

 

برای آشنایی بیشتر با پروژه و دانلود فایل بر روی آیکن مقابل کلیک کنید

پسورد فایل: www.eeng.ir

سفارش ایجاد تغییرات دلخواه در این پروژه

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.

حتما ببینید

سنجش گرد و غبار به همراه نمایشگر رنگی

در این پروژه آموزشی سنسور گرد و غبار DSM501 به همراه نمایشگر TFT رنگی لمسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *