Wave Player با AVR

0

این پروژه قادر به پخش فایل های صوتی Wave با فرمت F22.050KHz-8bit-Mono از روی مموری کارت های MicroSD می باشد. برای نمایش اطلاعات پخش از یک LCD کاراکتری 2*16 استفاده شده است. محل سوکت کارت حافظه در زیر برد تعبیه شده است و برای حرکت بین آهنگ ها، توقف و از سرگیری آهنگ از چهار عدد میکروسوئیچ استفاده شده است. میکروکنترلر استفاده شده ATmega8 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است.

بعد از اتصال آداپتور به مدار، دستگاه کارت حافظه را شناسایی کرده و بعد از مدت کوتاهی آهنگ پخش خواهد شد. در طول پخش آهنگ می توانید برای پخش از اول از میکروسوئیچ F و برای توقف و از سرگیری پخش از میکروسوئیچ P و برای جلو رفتن آهنگ از میکروسوئیچ < و برای به عقب برگشتن آهنگ از میکروسوئیچ > استفاده کنید.
این پروژه از نوع FAT16 یا FAT DEFAULT پشتیبانی می‌کند و طرز کار آن بدین صورت است که در ابتدا باید مموری را format نموده، سپس فایلهای Wave با فرمت F22.050KHz-8bit-Mono را در مموری کپی کرده و مموری را در مدار قرار دهید، ترتیب این عملیات بسیار مهم است در غیر این صورت مموری توسط دستگاه شناسایی نخواهد شد.


 پنل خرید سخت افزار مونتاژ شده

پنل زیر شامل دستگاه مونتاژ شده آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + توضیحات برنامه دمو و عملکرد قطعات می باشد

[purchase_link id=”2156″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

پنل خرید سورس و فایل ها 

پنل زیر شامل کلیه فایل های مورد نیاز برای مونتاژ و ساخت می باشد، فایل ها 6 الی 24 ساعت بعد از پرداخت ارسال خواهند شد

[purchase_link id=”6132″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

پنل خرید اقلام مورد نیاز 

پنل زیر شامل اقلام مورد نیاز برای راه اندازی و استفاده از دستگاه می باشد

[purchase_link id=”6134″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو که در پنل خرید سخت افزار به آن اشاره شده است، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری دستگاه جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را در پنل خرید سورس و فایل ها، خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت و مونتاژ پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply