کنترل سطح مخازن آب با میکروکنترلر PIC

2

در این ساعت از EEng.ir پروژه کنترل سطح مخزن آب بوسیله میکروکنترلر PIC16F877A قرار داده شده است. همانطور که می بینید یک LCD کاراکتری 2*16 برای نمایش درصدی مقدار مایع درون مخزن بکار برده شده است. برنامه این پروژه توسط کامپایلر PBP نوشته شده است.

نحوه عملکرد مدار به این صورت است که در ته مخزن یک پراب ( اتصال ) 12 ولتی قرار می دهیم و پراب های مدار را به ترتیب با فاصله های یکسان در ارتفاع مخزن ثابت می کنیم. با کم شدن سطح، آب وقتی به آخرین پراب رسید مدار اطلاع می دهد و رله را روشن می کند و با روشن شدن رله موتور، پمپاژ آب به داخل مخزن انجام می شود. و با بالا آمدن آب وقتی به آخرین پراب رسید رله را قطع  می کند. دیود های نوری نیز نمایش و زیبائی خاصی به مدار می دهند و کنترل وضعیت را نیز راحت تر می کنند.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

[purchase_link id=”2134″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

برای آشنایی بیشتر با پروژه و دانلود فایل بر روی آیکن مقابل کلیک کنید

پسورد فایل: www.eeng.ir

سفارش ایجاد تغییرات دلخواه در این پروژه

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

 • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
 • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
 • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

2 دیدگاه

 1. سلام
  برای پروژه کنترل سطح که در سایت قرار دادید میسازیدش یا فقط برنامه نوسیش هست؟
  لطفا اگه امکان داره تماس بگیرید.

  • سلام،
   بله امکان ساخت وجود دارد، جزئیات به ایمیل شما ارسال شد.
   موفق باشید

Leave A Reply