نبض شمار یا ضربان سنج قلب وایرلس

0

این پروژه نسخه ارتقا یافته پروژه نبض شمار موجود در سایت است با این تفاوت که به آن قابلیت ارسال نبض و ضربان قلب شمرده شده از طریق بی سیم (وایرلس) به مدار گیرنده افزوده شده است و همچنین دارای دو حالت مختلف برای شمارش ضربان قلب می باشد. حداکثر فاصله بین فرستنده و گیرنده 200 متر می باشد و در آن از ماژول HM-T و HM-R استفاده شده است. سنسورهای مادون قرمز توسط انگشتی به خارج از مدار انتقال داده شده اند تا در هنگام شمارش خطا ایجاد نشود. میکروکنترلر استفاده شده در هر دو بخش فرستنده و گیرنده ATmega8 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است.

ECG-Wireless2

نحوه کار پروژه به این صورت است که بعد از اتصال ولتاژ تغذیه به مدارها از کاربر پرسیده می شود که حالت خودکار (شمارش یک دقیقه ای) انتخاب شود یا شمارش دستی… در حالت خودکار دستگاه ضربان قلب را مورد شمارش قرار می دهد و در همان لحظه هم به مدار گیرنده شمارش را ارسال می کند و در نهایت مقدار ضربان شمارش شده در یک دقیقه را نمایش می دهد و به مدار گیرنده ارسال می کند. در حالت دستی با فشردن میکروسوئیچ دستگاه شروع به شمارش نبض کرده و باز هم در همان لحظه اطلاعات را به مدار گیرنده ارسال می کند و با فشردن مجدد سوئیچ شمارش متوقف می شود و تعداد ضربان شمرده شده در مقدار زمان طی شده را نمایش می دهد و به مدار گیرنده ارسال می کند.


 پنل خرید سخت افزار مونتاژ شده

پنل زیر شامل دستگاه مونتاژ شده آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + توضیحات برنامه دمو و عملکرد قطعات می باشد

[purchase_link id=”3609″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

پنل خرید سورس و فایل ها 

پنل زیر شامل کلیه فایل های مورد نیاز برای مونتاژ و ساخت می باشد، فایل ها 6 الی 24 ساعت بعد از پرداخت ارسال خواهند شد

[purchase_link id=”6058″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

پنل خرید اقلام مورد نیاز 

پنل زیر شامل اقلام مورد نیاز برای راه اندازی و استفاده از دستگاه می باشد

[purchase_link id=”6060″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو که در پنل خرید سخت افزار به آن اشاره شده است، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری دستگاه جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را در پنل خرید سورس و فایل ها، خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت و مونتاژ پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply