نبض شمار بی سیم (GSM) با ارسال مختصات GPS

0

چند وقتیست که از ارائه آخرین پروژه نبض شمار می گذرد، این پروژه گام های فراتری را در این زمینه طی کرده است. این دستگاه یک پروژه نبض شمار یا ضربان سنج قلب با ارسال مختصات GPS به صورت پیامک است. در این پروژه برای دستیابی به موقعیت جغرافیایی و ارسال پیامک از ماژول SIM908 بهره گرفته شده و برای هرچه کوچکتر شدن ابعاد مدار از طراحی PCB به صورت دولایه استفاده شده است. میکروکنترلر استفاده شده ATmega8 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است. آنتن استفاده شده برای قسمت GPS از نوع آنتن های SMD می باشد.

ECG_GPS_GSM2

ECG_GPS_GSM3

نحوه عملکرد پروژه به این صورت است که بعد از اتصال منبع تغذیه به مدار و بعد از تاخیر چند ثانیه ای LED روشن شدن مدار را اعلام می کند، سپس با گذاشتن یکی از انگشتان در محل مربوطه نبض شمرده می شود و شمارش نبض با چشمک زدن LED نمایان می شود. دستگاه به صورت خودکار بعد از یک دقیقه شمارش را متوقف کرده و مختصات GPS را جستجو می کند و بعد از یافتن موقعیت جغرافیایی اطلاعات را به شماره موبایلی که در برنامه آن وارد شده ارسال می کند.


 پنل خرید سخت افزار مونتاژ شده

پنل زیر شامل دستگاه مونتاژ شده آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + توضیحات برنامه دمو و عملکرد قطعات می باشد

[purchase_link id=”2360″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

پنل خرید سورس و فایل ها 

پنل زیر شامل کلیه فایل های مورد نیاز برای مونتاژ و ساخت می باشد، فایل ها 6 الی 24 ساعت بعد از پرداخت ارسال خواهند شد

[purchase_link id=”6050″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

پنل خرید اقلام مورد نیاز 

پنل زیر شامل اقلام مورد نیاز برای راه اندازی و استفاده از دستگاه می باشد

[purchase_link id=”6052″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو که در پنل خرید سخت افزار به آن اشاره شده است، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری دستگاه جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را در پنل خرید سورس و فایل ها، خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت و مونتاژ پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply