مدار فلاشر سه کانال با IRF540

0

جهت افکت دادن به تابلو های ثابت نیاز به مدارهای فلاشر می باشد که بسته به کاربرد و طراحی تابلوهای ثابت از یک کانال تا کانالهای بیشتری مورد نیاز است. این فلاشر دارای سه کانال می باشد و چون از ماسفت (MOSFET) استفاده شده است جریان کمتری برای تحریک مورد نیاز است و بدین وسیله جریان مصرفی مدار فلاشر کمتر از نوع ترانزیستوری خواهد بود و مهمتر از آن تا میزان 3 آمپر می توان از هرکانال عبور داد بدون اینکه تلفات حرارتی بالایی داشته باشد و این یعنی مصرف توان پایین تر و راندمان بهتر. این مدار دارای یک سوئیچ برای حالت افکت و حالت روشن ماندن فلاشر است. میکروکنترلر استفاده شده ATmega8 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است.

LED-FLASHER-3CH-IRF54-2

این مدار فلاشر دارای افکت های گوناگون از جمله: رفت و برگشت از راست به چپ و برعکس – کم نور و پرنور – فلاش هر کانال و تمامی کانال ها – کم نور شدن همه کانال ها و حرکت پر نور تک کانال بین آنها و چند افکت جذاب دیگر… لازم به ذکر است که ولتاژ تغذیه مدار 12 ولت می باشد.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

[purchase_link id=”3594″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply