قفل الکترونیکی با کارت تلفن

4

این پروژه یک قفل الکترونیکی است که جهت استفاده از آن می توان از کارت های تلفن استفاده کرد. این پروژه برای دسترسی 8 کارت تلفن قابل استفاده می باشد. پروژه با میکروکنترلر AVR مدل AT90s2313 به زبان اسمبلی برنامه نویسی شده است.

هر کارت تلفن شماره شناسایی منحصر به فردی دارد که جهت شناسایی کارت ها از این شماره استفاده می شود. برای همین برای این پروژه پر یا خالی بودن اعتبار کارت تلفن مهم نیست. شماره شناسایی هر کارت تلفن در حافظه EEPROM داخلی میکروکنترلر ذخیره می شود برای همین این اطلاعات با قطع تغذیه میکروکنترلر پاک نخواهند شد. برای ثبت یک کارت تلفن در سیستم باید بعد از قرار دادن کارت تلفن در ریدر، کلید register را فشار دهید. و برای حذف یک کارت از سیستم باید از کلید clear استفاده کنید. خروجی این پروژه از طریق یک رله قابل دسترسی است و می توان جهت باز کردن درب باز کن های محل کار یا منزل از آن استفاده کرد.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

[purchase_link id=”2118″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

برای آشنایی بیشتر با پروژه و دانلود فایل بر روی آیکن مقابل کلیک کنید

پسورد فایل: www.eeng.ir

سفارش ایجاد تغییرات دلخواه در این پروژه

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

 • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
 • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
 • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

4 دیدگاه

 1. داريوش عماد on

  سلام،ميخواستم ازتون سوال كنم كه ميتونيد پروژهاتون را ،به لندن بفرستيد،هزينه مهم نيست.متشكرم

  • با سلام,
   بله ارسال به خارج از ایران با پست برامون مقدوره…
   در صورت تمایل بفرمایین چه پروژه ای مد نظرتون هست.
   پیروز و سربلند باشید

   • داريوش عماد on

    سلام،من قفل الكترونيكى با كارت تلفن را در نظر داشتم،لطفٱ برام بگيد كه پروژه شامل چه چيزايى است،هزينه،چطورى پرداخت كنم. و غيره ، متشكرم

Leave A Reply