دماسنج و رطوبت سنج با سنسور DHT22 و صفحه لمسی

0

بعد از طراحی و ساخت پروژه دماسنج و رطوبت سنج با سنسور DHT11 و انجام آزمایش های گوناگون و دریافت نتایج مطلوب روی آن پروژه، اکنون نوبت آن رسیده تا پروژه دماسنج و رطوبت سنجی دقیق تر ، سریعتر ، صنعتی تر و در عین حال زیباتر از پروژه قبل را طراحی و به مراحل ساخت برسانیم. پروژه دماسنج و رطوبت سنج با سنسور DHT22 یا همان سنسور AM2302 از یک LCD گرافیکی 128*64 جهت نمایش مقدار دما و رطوبت سنس شده و ساعت استفاده می کند و برای تنظیم سنسور (کالیبره کردن) و تنظیم خروجی (رله ها) و همچنین تنظیم ساعت دستگاه از صفحه لمسی (تاچ) استفاده شده است، همچنین محیط این پروژه به دو صورت انگلیسی و فارسی طراحی شده تا محیطی زیبا و کاربردی تر فراهم آید. میکروکنترلر استفاده شده ATmega32 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است.

T&H-by-DHT22-Touch2

با تنظیم دستگاه در دما و رطوبت مورد نظر می توان خروجی رله ها را که به طور مثال به هیتر و یا فن و یا المنت متصل شده را کنترل نمود تا محیط در یک دما و رطوبت ثابت قرار گیرد. از این دستگاه می توان در دستگاه های جوجه کشی، سالن های پرورش قارچ و گلخانه ها استفاده نمود.

لازم به ذکر است که این سنسورها (DHT11 و DHT22) در رده متوسط سنسورهای دما و رطوبت قرار دارند. جهت سفارش دماسنج و رطوبت سنج های دقیق تر و صنعتی با ما تماس بگیرید.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

[purchase_link id=”3434″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply