پروژه الکترونیک - پروژه های الکترونیک

دفترچه نقاشی Paint با AVR

در این پروژه از یک صفحه لمسی و LCD گرافیکی 128*64 استفاده شده و برنامه Paint ویندوز در آن شبیه سازی شده است، هر تصویری را که با قلم یا یک جسم مشابه بر روی Touch Screen بکشیم روی LCD نمایش داده می شود. میکروکنترلر استفاده شده ATmega8 می باشد و همچنین برنامه این پروژه به دلخواه شما به یکی از دو زبان های بیسیک یا سی ارائه می شود.

عملکرد این پروژه بر اساس صفحات لمسی یا Touch Screen می باشد. در این پروژه از یک صفحه لمسی به شماره 034007 با 4 سیم ورودی / خروجی استفاده شده که دقت آن حدوداً 5 به 1 بوده و به ازای هر پیکسل نمایشگر، مقدار خروجی آن 5 واحد تغییر می کند.

در سمت چپ LCD یک نوار ابزار طراحی شده که دارای دو ابزار Pen و Eraser می باشد. با انتخاب ابزار Pen می توان رنگ قلم را عوض کرد، البته در این LCD فقط دو رنگ سیاه و سفید وجود دارد، با انتخاب Eraser صفحه نمایش پاک می شود.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

برای خرید کلیک کنید

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.

حتما ببینید

سنجش گرد و غبار به همراه نمایشگر رنگی

در این پروژه آموزشی سنسور گرد و غبار DSM501 به همراه نمایشگر TFT رنگی لمسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *