درب اتوماتیک

0

این پروژه یک درب اتوماتیک با میکروکنترلر ATmega8 می باشد که در آن اکثر امکانات درب اتوماتیک واقعی مانند کلید های وضعیت، سنسورهای مادون قرمز دو جهته، گیربکس، نیروی ثانویه، چراغ هشدار، تنظیم زمان توقف و کنترل دستی بکار برده شده است. همچنین از یک LCD کاراکتری 2*16 برای نمایش وضعیت درب و زمان توقف استفاده شده است و برنامه این پروژه به زبان بیسیک نوشته شده است.

نحوه کار مدار به این صورت است که اگر شیعی از مقابل سنسور عبور کند درب باز شده و led زرد رنگ شروع به چشمک زدن می کند و بعد از زمان توقف تنظیم شده درب بسته می شود. از یک میکروسوئیچ برای تنظیم زمان توقف و از یک میکروسوئیچ دیگر برای کنترل دستی درب استفاده شده است.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

[purchase_link id=”2095″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply