درایور موتور های AC (چپگرد و راستگرد)

0

این دستگاه قادر است موتورهای AC تک فاز 220 ولت را که جریان مصرفی آنها تا 7 آمپر است به صورت چپ گرد و راست گرد (ساعت گرد و پاد ساعت گرد) راه اندازی نماید. همچنین دارای زمان HOLD در بین حالات چرخش بوده تا در هنگام تغییر جهت گردش بر موتور فشار وارد نشود. سه میکروسوئیچ برای تنظیم مدت زمان گردش به راست و گردش به چپ و همچنین مدت زمان استراحت تعبیه شده است و برای نمایش مدت زمان تنظیم شده و باقی مانده از LCD کاراکتری 2*16 استفاده شده است. میکروکنترلر استفاده ATmega8 می باشد و برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است.

Driver-AC-Motor-R&L-2

با تغییراتی در برنامه دستگاه فوق این پروژه می تواند به عنوان یک پروژه کنترل لوازم برقی به صورت زمانبدی شده استفاده شود. به صورتی که کاربر برای هر رله زمانی مشخص می کند و در همان زمان مشخص شده رله مربوطه با توجه به دستور کاربر فعال یا غیر فعال خواهد شد.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

[purchase_link id=”3757″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply