تستر IC های TTL با AVR

12

این پروژه با استفاده از LCD گرافیکی 128*64 و میکروکنترلر ATmega16 طراحی شده و یک تستر تصویری خودکار برای IC های منطقی TTL می باشد.

TTL-CMOS-Tester7

در این پروژه آی سی مورد آزمایش بر روی ZIF سوکت قرار داده می شود و طبق برنامه نوشته شده تمام گیت های داخل آی سی با تمام حالات جدول درستی تحت آزمایش قرار می گیرند و در صورتی که آی سی مورد نظر به طور کامل سالم باشد تصویر آن بر روی LCD نقش می بندد. در این پروژه گیت های AND ،OR ،NOT ،NAND ،XOR ،NOR با شماره آی سی های 7400، 7402، 7404، 7408، 7432 و 7486 پشتیبانی می شوند و به راحتی می توان سایر IC های دیجیتال را نیز به لیست فوق افزود.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

[purchase_link id=”2122″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

12 دیدگاه

  1. سلام من فقط نقشه شماتیک و پشت برد این مدارو میخوام آیا امکان خرید هست ؟ سپاس

  2. سلام شما نقشه شماتیک و پشت برد و اسم قطعات موجود واسه فروش دارید اگه دارید به ایمیل کن پیام بدید تا بخرم ممنون

Leave A Reply