تابلو روان کیبوردی (تابلو تبلیغاتی)

0

عکس زیر نمایی از یک تابلوروان 48×16 است که از led های اوال (oval) که از نوع روز دید هستند ساخته شده است، فاصله led ها از هم t=1.5cm بوده که می توان آن را با توجه به سفارش شما تغییر داد، هرچه فاصله led ها به هم نزدیکتر باشند کیفیت دید بهتر می شود. این مدل از نوع تابلوروان های آنلاین بوده و متن و افکت نمایش داده شده توسط کیبورد کامپیوتر به آن منتقل می شود یعنی با تایپ توسط کیبورد متن در تابلو نمایش داده شده و در حافظه ذخیره می شود تا با قطع برق اطلاعات از بین نرود. میکروکنترلر استفاده شده ATmega32 می باشد و برنامه به زبان سی نوشته شده است. در این تابلوروان از سخت افزار ارتقا یافته ای استفاده شده تا حتی از کوچکترین نویز در led ها جلوگیری شود.

تابلوروان کیبوردی آماده + شماتیک و برنامه دمو + توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به صورت جامع

این پروژه را طبق نظر من بساز! (شخصی سازی پروژه) (سفارش تابلوروان کیبوردی در ابعاد های مختلف)


 خرید اینترنتی پروژه 

[purchase_link id=”2074″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply