ارسال عکس روی lcd گرافیکی توسط کامپیوتر

0

این پروژه توسط ارتباط با پروتکل RS232 به کامپیوتر متصل میشود و شما میتوانید با وارد کردن ورودی به آن، عکس مربوط به آن عدد را در LCD گرافیکی 64*128 نمایش بدهید. تراشه MAX232 به عنوان مبدل سطح ولتاژ CMOS به TTL کاربرد دارد، میکروکنترلر استفاده شده ATmega32 می باشد که قابلیت ذخیره سازی 35 عکس در ابعاد 128*64 را دارد. برنامه به زبان بیسیک نوشته شده است.

روش کار مدار بدین صورت است که بعد از اتصال مدار به پورت COM یا سریال کامپیوتر، وارد محیط HyperTerminal شده و نرخ انقال اطلاعات را روی 9600 تنظیم کنید، سپس تغذیه مدار را وصل کرده و بعد از درخواست کد از شما، در محیط HyperTerminal کد یا عددی بین 1 تا 10 را وارد کرده و کلید ENTER را بفشارید تا عکس ذخیره شده در حافظه ATmega32 برروی LCD گرافیکی نمایش داده شود.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

[purchase_link id=”2164″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply