پروژه الکترونیک - پروژه های الکترونیک

سفارش پروژه

لطفاً قبل از سفارش، استعلام و یا مشاوره، قوانین و مقررات و راهنمای خرید را مطالعه نمایید. مراحل ثبت و سفارش پروژه به اینصورت است که می بایست از طریق فرم زیر، اطلاعات پروژه مورد نظر خود را با تمام جزئیات برای ما ارسال کنید، در این راستا شما می توانید یا از پروژه های آماده ای که در سایت درج گردیده است انتخاب کنید یا اینکه به فرض اگر پروژه ساعت دیجیتال را با تغییراتی در پروژه می خواهید، لیست این تغییرات را از طریق فرم زیر به ما اعلام نمایید.

حتی شما می توانید پروژه ای سفارش دهید که هیچ نمونه مشابه ای در سایت برایش وجود ندارد، در این صورت بعد از ثبت و سفارش پروژه جدید، ما از طریق ایمیل یا واتساپ با شما تماس گرفته و برآورد هزینه و مدت زمان تحویل پروژه را به شما اعلام می کنیم. توجه داشته باشید که به هنگام پر کردن فرم زیر کلیه کادرها را به دقت کامل نمایید چرا که مسئولیت ناشی از هر گونه مغایرت در اصل پروژه با اطلاعات ارسالی، به عهده شخص سفارش دهنده می باشد.

مدت زمان مورد نیاز برای مونتاژ پروژه های موجود در سایت بعد از ثبت سفارش و پرداخت بیعانه بین 5 الی 7 روز کاری می باشد و مدت زمان مورد نیاز برای ارسال سورس و فایل پروژه های موجود در سایت حداکثر 24 ساعت بعد از پرداخت کل هزینه فایل ها و از طریق ایمیل یا واتساپ می باشد.

    مهندس مهران نظرخانی

    مهندس مهران نظرخانی

    مهندس مهران نظرخانی

    مهندس مهران نظرخانی

    مهندس مهران نظرخانی