پروژه الکترونیک - پروژه های الکترونیک

راهنمای خرید

برای سفارش پروژه، شخص سفارش دهنده بعد از تکمیل فرم ثبت سفارش پروژه موظف به پرداخت ۵۰% هزینه پروژه به عنوان بیعانه می باشد. شخص سفارش دهنده به محض پرداخت مبلغ می بایست از طریق سامانه ثبت پرداخت اقدام به ثبت پرداخت نمایید و در صورت تایید پرداخت از طرف ما، اجرای پروژه آغاز می شود. مدت زمان مورد نیاز برای مونتاژ پروژه های موجود در سایت بعد از پرداخت بیعانه بین 5 الی 7 روز کاری می باشد. بعد از اتمام پروژه، به کارفرما اعلام می شود تا نسبت به پرداخت مابقی مبلغ اقدام نماید. بعد از پرداخت مابقی مبلغ، پروژه از طریق یکی از روش های اداره پست، ترمینال و یا تیپاکس به صورت پس کرایه ارسال خواهد شد.

درصورت خرید سورس و فایل پروژه های موجود در سایت، شخص خریدار موظف به پرداخت کل هزینه فایل ها می باشد. شخص سفارش دهنده به محض پرداخت مبلغ می بایست از طریق سامانه ثبت پرداخت اقدام به ثبت پرداخت نمایید و در صورت تایید پرداخت از طرف ما، فایل ها حداکثر 24 ساعت بعد از پرداخت از طریق ایمیل یا واتساپ ارسال می شوند.

روش های پرداخت

پیگیری سفارش

در تمامی مراحل می توانید با ما تماس گرفته و از زمان دریافت سفارش خود آگاه شوید. بعد از ارسال بسته، کد رهگیری برای شما ارسال خواهد شد و شما می توانید توسط لینک های زیر مرسوله خود را رهگیری نمایید.

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی

مهندس مهران نظرخانی