محافظ ديجيتالی وسایل برقی با 8051

0

نام اين پروژه، محافظ ديجيتالي مي باشد كه ضمن اندازه گيري ولتاژ برق شهر و نمايش آن بر روي يك ال سي دي 16*1 در صورتي كه برق شهر از 180 ولت پايين تر بيايد خروجي يعني رله را قطع مي كند و اگر از 240 ولت هم بالا تر رود باز هم خروجي را قطع مي كند. به طور كلي به ولتاژهايي در محدوده 180 تا 240 اجازه عبور مي دهد.

در دنياي امروزي يعني دنياي ديجيتال همه آيسي ها و يا ميكروكنترلرها و ساير پردازنده ها عمده مصرف آنها در طراحي مدارتي است كه با سنسورها سروكار دارند. همانطور كه مي دانيم خروجي تمامي سنسورها يا جريان هستند و يا ولتاژ كه دامنه جريان و ولتاژ آنها بسيار پايين بوده و حتي در مواردي آنها را با استفاده از تقويت كننده هاي عملياتي تا يك محدوده اي تقويت مي كننده و بعدا تقويت شده آن را به ADC مي دهند. ADC يك مبدل آنالوگ به ديجيتال مي باشد كه با استفاده از ان مي توان مقدار دامنه سيگنال ورودي را با توجه به مقدار ولتاژ اين پايه تنظيم كرد.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

[purchase_link id=”2208″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

برای آشنایی بیشتر با پروژه و دانلود فایل بر روی آیکن مقابل کلیک کنید

پسورد فایل: www.eeng.ir

سفارش ایجاد تغییرات دلخواه در این پروژه

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply