مانیتورینگ کوچک کنتاکتورهای صنعتی

0

در برخی از موارد در ایستگاه های توزیع برق شهری اشکالاتی روی می دهد که ناشی از قطع لحظه ای کنتاکتورهای توزیع برق است. از این رو مانیتور کردن و مشاهده و اطلاع از زمان دقیق قطع و وصل شدن کنتاکتورها ممکن است از وقوع بسیاری از مشکلات بکاهد. این پروژه یک سیستم مانیتورینگ کوچک جهت مشاهده تغییرات کنتاکتورهای خشک صنعتی می باشد. در این دستگاه 10 وضعیت آخر هر یک از 16 کنتاکتور متصل به سیستم همراه با زمان و تاریخ دقیق تغییر وضعیت لحظه ای در حافظه میکروکنترلر ATmega32 ذخیره می شود و حتی با قطع برق دستگاه اطلاعات از بین نمی روند. جهت مانیتور کردن اطلاعات از LCD گرافیکی 128*64 استفاده شده و برنامه پروژه به زبان بیسیک نوشته شده است.

Contactor2

نحوه کار دستگاه بدین صورت است که همزمان با نمایش وضعیت فعلی کنتاکتورها، آنها را در حافظه خود ذخیره می کند و کاربر توسط سه میکروسوئیچ تعبیه شده می تواند به منوها دسترسی داشته باشد و آخرین وضعیت و زمان و تاریخ دقیق هر یک از کنتاکتورها را مشاهده نماید.


 خرید آنلاین پروژه 

پروژه آماده به کار + شماتیک و برنامه دمو + ارسال توضیحات برنامه و عملکرد قطعات استفاده شده به ایمیل شما

[purchase_link id=”3897″ style=”button” color=”green” text=”برای خرید کلیک کنید”]

 

 خلاصه ای از راهنمای خرید: 

  • برنامه دمو، برنامه ای است که در آن بخشی از برنامه اصلی حذف شده تا از کپی برداری جلوگیری شود، البته این برنامه برای ارائه بی نقص می باشد. شما می توانید برنامه اصلی را به صورت جدا خریداری نمایید.
  • هزینه ساخت پروژه ها به صورت دو مرحله ای دریافت می شود، نیمی از هزینه در مرحله اول هنگام ثبت سفارش و مابقی مبلغ در مرحله دوم قبل از ارسال پروژه دریافت خواهد شد. هرچه مهلت ساخت بیشتر باشد هزینه کمتر خواهد بود. شما می توانید با توجه به مدت زمان باقی مانده به ارائه پروژه خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.
  • مراحل ساخت پروژه به صورت منظم برای شما ایمیل خواهد شد.
Share.

Leave A Reply